Zdrowie 50 plus

Letni detox

Dlaczego detox z programem Clean9 jest tak skuteczny?   

Lato to doskonały moment na zrzucenie kilku kilogramów, na przestawienie życia na inne tory. Sprzyjająca pogoda pozwoli nam na większą dawkę ruchu a bogactwo warzyw i owoców na zmianę diety. Aby to zrobić potrzebujemy programu, który nas zmotywuje i doprowadzi do tego, że nasz organizm zamiast odkładać tkankę tłuszczową, zacznie budować masę mięśniową. Czyli żebyśmy mieli sprawne mięśnie i układ kostny do późnej starości. Zdrowy tryb życia opiera się na trzech filarach aktywności fizycznej, racjonalnej diecie i uzupełnieniu diety o składniki, których w niej brakuje. 

Na początku tych zmian potrzebujemy programu, który oczyści nasz organizm z toksyn, nauczy picia odpowiedniej ilości wody i zmusi nas do ruchu. Większość z nas niestety prowadzi siedząco-samochodowy tryb życia, dodatkowo jego tempo powoduje, że sięgamy po półprodukty, które niejednokrotnie zawierają barwniki i konserwanty niekorzystnie wpływające na nasze zdrowie. 

W naszej diecie przeważają produkty zakwaszające organizm znajduje się w niej nadmierna ilości białek i węglowodanów, a tymczasem prawidłowo skomponowana dieta powinna zawierać 20% produktów kwasotwórczych i 80% zasadotwórczych (warzywa i owoce).  I tu pojawia się następny problem, bo wraz z warzywami i owocami nieuchronnie dostarczamy do organizmu pestycydy, metale ciężkie czy nadmierną ilość azotanów te związki przyczyniają się do wielu groźnych chorób. 

Co więc zrobić żeby pozbyć się tego wszystkiego, co w wyniku naszego życia nagromadziło się w organizmie?  
Nagromadziło się z powodu tego, jakie produkty jemy i jakim powietrzem oddychamy. Już na etapie zakupów starajmy się kupować produkty nieprzetworzone czytajmy uważnie etykiety, unikajmy smażenia, kupujmy produkty o niski indeksie glikemicznym, unikajmy cukru.

  Niestety tak naprawdę mamy niewielki wpływ na to w takich warunkach żyjemy, jednak dzięki produktom Forever a zwłaszcza programowi Clean9 mamy szansę oczyścić nasz organizm z niepotrzebnych związków, możemy stworzyć program indywidualnie dopasowany do nas. Program, po którym poczujemy się lepiej, zwiększymy energię i jasność umysłu pozbędziemy się kłopotów z nadwagą.

 Pamiętajmy, że zawsze punktem wyjściowym do pozbycia się zbędnych kilogramów powinno być oczyszczenie organizmu, inaczej szybko wrócimy do poprzedniej wagi.

Clean 9 to bardzo dobrze skomponowany program, dzięki któremu odtrujemy organizm w 9 dni pozbędziemy się toksyn, a co ważne organizm wróci do prawidłowego toku metabolizmu. Wszystko, co dostarczymy z pożywieniem będzie prawidłowo wykorzystane. 

Oczywiście możemy powiedzieć, że diet oczyszczających i odchudzających jest mnóstwo, ale żadna z nich nie ma kluczowych elementów, które są w Clean 9. Te diety tylko pomagają nam spalić tkankę tłuszczową a istotne jest żeby wyregulować metabolizm.

Podstawą wszystkich programów Forever i Clean9 jest aloes. Aloes firmy Forever zachowuje wszystkie aktywne substancje dzięki opatentowanej technologii. Poprawia pracę jelit, wspomaga wątrobę w procesie oczyszczana, stymuluje organizm do lepszej pracy.
 
Dodatkowo do programu dołączona jest odżywka białkowa Forever Lite dzięki, której nie mamy niedoborów składników odżywczych, błonnik Forever Fiber i suplementy wspomagające spalanie tkanki tłuszczowe. 

Co istotne przez cały proces przeprowadza nas szczegółowa i bardzo czytelna broszura dołączona do programu, jest to źródło informacji i motywacji, uczy nas budowania dobrych nawyków. Broszura zawiera podpowiedzi jak się odżywiać, jak pilnować kaloryczności, menu oraz aktywność dla różnych osób.
Podczas detoxu z Clean 9 można skorzystać z pomocy inteligentnej aplikacją 

 Dzięki wygodnym, interaktywnym funkcjom, do których mamy dostęp na swoim smartphonie, zachowujemy motywację i będziemy mogli realizować program, gdziekolwiek się znajdziemy!
Funkcje apki obejmują:
Rzucaj wyzwania i rywalizuj ze znajomymi
Zyskaj dostęp do programu ćwiczeń i realizuj go gdziekolwiek jesteś
Śledź swoją wagę i wymiary
Łatwo odnajdź pyszne przepisy
Aktualizuj realizację dziennego picia wody jednym ruchem palca
A wszystko to po to, aby poczuć się lepiej i wyglądać lepiej. 
Wika Kowalczyk

Wakacje - więcej czasu dla siebie  Możesz wypróbować zdrowe produkty na bazie aloesu. Aby kupić produkty z rabatem -15% wystarczy kliknąć na poniższy link i wypełnić aplikacje, która da ci możliwość bezpośredniego zakupu w firmowym sklepie online.  Zapraszam na swoją stronę, zawierającą też wiele informacji na temat  zdrowego trybowi życia oraz oczywiście produktom aloesowym. http://www.produktyaloesowe.com/


Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz i bądź motorem nowej dyskusji. Zachęcamy do tego.