Rozrywka 50 plus

VARDA WEDŁUG AGNÈS

W środę, 19 czerwca o godzinie 11.00, zapraszamy dojrzałych widzów na pokaz dokumentu Varda według Agnès - ostatni film Agnès Vardy, wybitnej dokumentalistki, reżyserki filmowej i fotografki, zwanej „Królową francuskiej Nowej Fali”.

Bilety dla seniorów w cenie 15 zł.


Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Naszych widzów częstujemy kawą, herbatą i ciasteczkami. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.


Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów: www.dojrzalekino.plDojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!


O FILMIE:


VARDA WEDŁUG AGNÈS | VARDA BY AGNES

(Agnès Varda) FR 2019, 115’Autobiograficzna gawęda, która zabiera widzów w podróż po sztuce filmowej i świecie: z Rue Daguerre w Paryżu do Los Angeles i Pekinu. Varda według Agnès ukazuje doświadczenia reżyserki i jest zaskakującym podsumowaniem jej pracy oraz stylu, który ewoluował przez dziesięciolecia.KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27
31-010 Kraków
12 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl

Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz i bądź motorem nowej dyskusji. Zachęcamy do tego.