Rynek 50 plus

Konkurs „Praca dawniej” – fotograficzna podróż do przeszłości!

Często sięgasz pamięcią do minionych lat? Lubisz dzielić się wspomnieniami i chętnie pokażesz innym, jak kiedyś wyglądała codzienność, ale nie wiesz jak? Konkurs Praca Dawniej to idealna okazja, by to zrobić!Praca Dawniej to akcja, której celem jest pokazanie różnic w pracy kiedyś i dziś, powrót na kilka chwil do czasów, kiedy nasza polska rzeczywistość wyglądała zupełnie inaczej. Spróbujemy to zrobić dzięki fotografiom, które udostępnią nam seniorzy – każdy uczestnik może przesłać do konkursu 3 zdjęcia związane z pracą sprzed lat. Konkurs realizowany jest w całości przez internet — a więc w pełni bezpiecznie!

Jeśli ukończyłeś minimum 60 lat i chcesz wziąć udział w konkursie, możesz zgłosić się samodzielnie, lub za pośrednictwem krewnego, opiekuna czy innej znajomej osoby.

Aby zgłosić udział, trzeba wypełnić formularz na stronie: http://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie, który będzie aktywny od 12 czerwca do 11 września 2020 roku.
Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl), a także książki i przydatne gadżety dla wyróżnionych. Więcej informacji i regulamin konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

kobieta50plus.pl   jest partnerem medialnym konkursu „Praca dawniej”

Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

  • anonim 27/06/2020, 11:02

    Również Ogólnopolski Głos Seniora objął ten projekt patronatem medialnym.