Styl 50 plus

"Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem"

Filozofia 5 S  Katarzyny Kozłowskiej
SEN     SPORT     SEKS     STOICYZM     SZAJBA

Będzie pozytywnie, niebanalnie, z dużą dawką endorfin i szczerego uśmiechu!

Czy warto się cieszyć z tego powodu, że ma się 50 lat? Powodów jest całkiem sporo. Na przykład ten, że chociaż nie widzimy liter z bliska, idiotów dostrzegamy z daleka. Nie tylko mamy mniejsze ego, ale nie zwracamy już uwagi na nieistotne rzeczy, bo po tym, jak przetrwaliśmy w życiu tyle zawirowań, wiemy, że toksycznych ludzi.

Wielu uważa, że po przekroczeniu magicznej granicy pięćdziesięciu lat coraz trudniej jest odnaleźć radość życia. Katarzyna Kozłowska na kartach swojej książki udowadnia, że nic bardziej mylnego!  

Jak wynika z badań, najbardziej produktywny okres w życiu człowieka przypada między 60 a 80 rokiem życia. Autorka barwnie opowiada o swoich doświadczeniach, zapewniając, że w wieku pięćdziesięciu kilku lat czuje się lepiej niż kiedykolwiek, i podpowiada, co robić, by naprawdę cieszyć się życiem w tym okresie. Korzysta nie tylko z własnych przeżyć, ale i z literatury, przedstawiając naukowe opracowania i analizy. Sukces swego dobrego samopoczucia opiera na filozofii 5S, w skład której wchodzą: sen, sport, seks, stoicyzm i szajba. endorfin i szczerego uśmiechu! Jesteście gotowi na taką rewolucję?

Katarzyna Kozłowska – rocznik 65', pisarka i podróżniczka, która przełamuje stereotypy swojego wieku i udowadnia, że metryka nie jest przeszkodą w realizacji marzeń. Samotnie zwiedziła wiele miejsc na świecie, wspina się po górach, pisze książki oraz prowadzi bloga www.goanywhere.to.  Na co dzień pracuje jako life coach, wspierając innych. Do tej pory ukazały się jej następujące powieści: „Trzymałam Anioła za rękę”, „Bo warto”, „Gniew motyla”.  

Fragment książki : 
"Oddaję w Twoje ręce książkę napisaną w oparciu o swoje przemyślenia, doświadczenia i moją filozofię 5S, która pozwala mi czerpać radość z życia. Czuję się szczęśliwa, spełniona, pełna mocy, jak dobrze naoliwiona maszyna. Dopiero teraz jestem taka, jaką pragnęłam być i lubić siebie w tym wydaniu. Jeśli wciąż masz wątpliwości co do tego, czy fajnie jest mieć 50 lat i więcej, czy można w tym wieku nadal cieszyć się życiem, nawet bardziej niż dotąd, przeżywać wyjątkowy czas, pełen radości, realizowanych pasji, nowych miłosnych uniesień to mam nadzieję, że moja książka pomoże ci je pokonać. Dedykuję ją tym wszystkim, którzy jeszcze nie oswoili się z myślą, że wiek to stan umysłu, i z pewnym sceptycyzmem podchodzą do traktowania starości jako świtu mądrości".


KATARZYNA KOZŁOWSKA
"Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem"
Wydawnictwo Novae Res, 2021  www.novaeres.pl


DATA PREMIERY: 7 WRZEŚNIA 2021

Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

 • Isabel 29/08/2021, 13:13

  Świetny temat... i z pewnością bardzo ciekawa książka.
  Mam 75 lat... i cieszę się nadal życiem i uważam, że zależy to tylko od nas.
  Naturalnie zdrowie jest podstawą radości życia... jak jesteśmy zdrowi to nie ma przeszkód.
  Ale na zdrowe życie trzeba zapracować, nie wszystkim się chce stawiać sobie wyzwania.
  W każdym wieku można być pełnym szczęścia, marzeń i planów.