Styl 50 plus

Listy z Daleka, Nr 117

Miło mi poinformować, że w aktualnym 117 numerze Listów z Daleka piśmie kierowanym do Polaków mieszkających na całym świecie na str. 27 ukazała się informacja o zorganizowanym w Warszawie posiedzeniu Międzynarodowego Komitetu Ravensbruck. 


...Myślałam o cudzie żyjącej wokół przyrody, a jednocześnie dumałam o nas, ludziach - twórcach. Zastanawiałam się czym byłby świat bez kreatorów, określanych przez ogół czasem ironicznie jako niepraktycznych marzycieli, utopistów… - urywek z artykułu wstępnego pt. O nas, twórcach opublikowanego w dzisiejszym numerze ‘Listów z daleka’ - nr 117. Polecamy Państwa uwadze ten materiał oraz wiele innych interesujących tekstów naszych rozsianych po świecie autorów. 

Zachęcamy do publikowania w naszym emigracyjnym czasopiśmie oraz do stałej lektury, najlepiej poprzez roczny abonament (już od 20 eu). Zasięg – ogólnoświatowy, edycja w języku polskim, 20-letnia tradycja, kraj powstania i wydawania - Belgia. 

Osoby prywatne, firmy, organizacje, instytucje zapraszamy do mecenatu i sponsoringu, w zamian za porządną reklamę, warunki są do uzgodnienia.  

Miło mi poinformować, że w aktualnym 117 numerze Listów z Daleka piśmie kierowanym do Polaków mieszkających na całym świecie na str. 27 ukazała się informacja o zorganizowanym w Warszawie posiedzeniu Międzynarodowego Komitetu Ravensbruck. 

Zachęcam do przeczytania Listów z Daleka … (do pobrania)

Redakcja Listów z daleka, OKKE -Listy z daleka – Belgia


Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz i bądź motorem nowej dyskusji. Zachęcamy do tego.