Szansa 50 plus

Konkurs - praca w PRL

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie fotograficznym dla osób w wieku 50+. Tym razem zachęcamy do sentymentalnej podróży w czasie do PRL. Pamiętasz czasy Polski Ludowej i masz w albumie pamiątki z tego okresu? Weź udział w akcji i pomóż stworzyć galerię pełną wspomnień!

Według wielu okres PRL to czas, w którym ludzie stale uczyli się, jak sobie radzić. Wiele osób jeszcze pamięta puste półki w sklepach, zakupy na kartki i ocenzurowaną prasę czy telewizję. Dziś wydaje się to zupełną abstrakcją. A jak pracowało się wtedy Polakom?

To właśnie chcemy pokazać za pomocą zdjęć przesyłanych do konkursu. Według zasad internetowej zabawy, uczestnicy powinni:
- mieć ukończone minimum 50 lat,
- mieszkać w województwie dolnośląskim lub opolskim,
- przesłać w zgłoszeniu online maksymalnie 3 fotografie (skany/zdjęcia) ukazujące uczestnika w pracy z okresu PRL.

Zgłoszenia można nadsyłać do 12 stycznia. Tym razem konkurs odbywa się w dwóch obszarach jednocześnie, dlatego w zależności od miejsca zamieszkania, należy przejść do właściwej strony konkursowej w celu wysłania zgłoszenia:
Uczestnicy nie muszą wypełniać formularza samodzielnie – może ich zgłosić również osoba z rodziny, bliski czy znajomy. Na zwycięzców czekają nowe telefony, książki i kurs komputerowy ufundowany przez platformę strefakursow.pl. Zapraszamy!
Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl.

Miło nam poinformować, że kobieta50plus jest patronem medialnym konkursu.    

Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz i bądź motorem nowej dyskusji. Zachęcamy do tego.