Weranda literacka

Konkurs konkurs


Myślisz, że porywy serca są tylko dla młodych? Nigdy nie jest za późno na KURACJĘ DLA SERCA! Ta historia o dojrzałej miłości, urzeknie Cię i przekona, że na miłość i szczęście zawsze jest pora!


Renata przyjeżdża do uzdrowiska w Nałęczowie. Ma zdiagnozowane nadciśnienie, więc by podreperować zdrowie po raz pierwszy jedzie do sanatorium. Nie zamierza układać sobie życia. Kobieta myśli, że miłość, seks, namiętność, zmysłowość dawno już zostawiła je za sobą. Tymczasem spotyka starszego o cztery lata Pawła, który przeszedł zawał serca. Paweł jest kardiologiem, specjalistą od transplantacji, jednak po śmierci żony trochę się pogubił. Reprezentuje on wszystko to, czego Renata w mężczyznach nie znosi - jest ambitny, autorytarny, budzi w Renacie niechęć. Wbrew jej woli zaczyna w niej kiełkować fascynacja tym dziwnym mężczyzną.  Z początku – intelektualna. Z czasem do głosu dochodzi zauroczenie i… pożądanie.

Zawsze jest dobry czas na zmiany, a ta opowieść pokazuje, że nie ogranicza nas wiek, tylko to, co siedzi w naszej głowie! A to można zmienić w każdej chwili, tylko trzeba sobie na to pozwolić. Pozwólcie więc „Kuracji dla serca” wyzwolić w was wiarę, że dla miłości nie istnieje coś takiego jak stosowny wiek czy moment. Wspaniała, szczera do bólu i wiarygodna powieść!

Marta Manowska, prowadząca programy „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żony”
Agnieszka Szacka ma 45 lat. Po studiach (polonistyka i historia sztuki) przez kilka lat pracowała jako nauczycielka. W wieku 28 lat wyjechała do Francji, znalazła zatrudnienie w winnicy. Wyszła za mąż za jej właściciela, starszego o 35 lat. Po rozwodzie wróciła do Polski. Zamieszkała na Mazowszu. Wraz ze swoim partnerem, byłym bokserem, prowadzi schronisko dla starych i schorowanych koni. Pisanie jest jej pasją. Pierwsze trzy książki napisała do szuflady. Dopiero Kurację dla serca zdecydowała się wysłać do kilku wydawnictw. Pracuje nad kolejnymi powieściami o miłości i namiętności.

Kuracja dla serca, Agnieszka Szacka
Wydawnictwo: W.A.B. premiera: 15.05.2019 r.


KONKURS  KONKURS  

Jeśli chciałabyś otrzymać książkę „Kuracja dla serca”, Agnieszki Szackiej
weź udział w naszym specjalnym konkursie i prześlij odpowiedź na pytanie!

Konkursowe pytanie brzmi: „W jakiej miejscowości znajduje się sanatorium, w którym poznają się bohaterowie?”

Wydawnictwo W.A.B. jest fundatorem nagród w naszym specjalnym konkursie.
Odpowiedzi prosimy przesłać do 31.05  kontakt@kobieta50plus.pl w tytule prosimy napisać „Kuracja dla serca”  
Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy 3  książki  Kuracja dla serca”, Agnieszki Szackiej.
Nagrody prześlemy pocztą.  Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz i bądź motorem nowej dyskusji. Zachęcamy do tego.