Styl 50 plus

Zofia Kalinowska

"Łatwo być piękną kobietą, wystarczy para szpilek i sukienka. Ale żeby być WIELKĄ KOBIETĄ trzeba ubrać mózg w charakter osobowość i odwagę".   Rita Levi Montalcini.    

- Jestem psychoterapeutką, instruktorem i wykładowcą zawodu. W psychoterapii jest wszystko dozwolone jak w Miłości, oby tylko otworzyć SERCE dla SIEBIE I
ŚWIATA. Prowadzę warsztaty, psychoterapię teatralną i kursy Cudów. Pracuję z energią m.in. metodą EFT( Technika Emocjonalnej Wolności). Prowadzę dogoterapię i posługuje się też  uzdrawiającymi i wygładzającymi masażami.

- Wrażliwość, wyobraźnię i kreatywność rozwijam w sobie od najmłodszych lat. Inspirują mnie do "NOWEGO ŻYCIA"

Maluję obrazy   https://artofpoland.pl/zofia-kalinowska/

Odczytuję sny, one są bowiem KLUCZEM do naszej ziemskiej wędrówki.   
          
- Jestem zwolenniczka łączenia pokoleń i dlatego należę do Klubu były więźniarek obozu koncentracyjnego Ravensbrück. Wygrałam w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim I Nagrodę wierszem byłej więźniarki KL Ravensbrück Marii Zientary-Malewskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Zientara-Malewska


DROGIE, PIĘKNE i ODWAŻNE KOBIETY  jeśli lubicie coś robić, nigdy się nie poddawajcie, nikomu i niczemu nie pozwólcie się zniechęcić. Ponieważ każda nasza zła myśl "uszkodzi" Naszą DUSZE I CIAŁO. Każda dobra przywraca im zdrowie.

Doskonale jest zawsze to, czego TWOJE SERCE dokona. Reszta to drogi w niekończącej się przebudowie. Nakłaniam Kobiety do spełniania marzeń. Uczę magicznej mocy tworzenia. W życiu spodziewaj się niespodziewanych sytuacji, nawet wtedy, kiedy wszystko masz zaplanowane i zapięte na ostatni guzik.
Zapraszam do WSPÓŁISTNIENIA, NIECH MOC BĘDZIE ZAWSZE Z NAMI to moje przesłanie dla społeczności kobieta50plus  ZofiaTekst Zofii Kalinowskiej "Od pięćdziesiątki do setki”  został wybrany przez jury w konkursie zorganizowanym przez serwis społecznościowy  www.kobieta50plus.pl
Warto przeczytać https://www.kobieta50plus.pl/pl/weranda-literacka/od-piecdziesiatki-do-setki


Zdjęcie Zofii Kalinowskiej ze zbiorów prywatnych.

Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

  • Ewa Radomska 29/03/2022, 20:40

    Pani Zofio,
    Najgorzej "trzymać się " złych myśli, co my, niestety, lubimy...A przecież wystarczy je zamienić na dobre i to jest tak jak sweter ubrany na "lewą" stronę, przewrócony na "prawą" od razu ukazuje nam właściwy wzór i tym samym jesteśmy już jak trzeba!
    Obrazy Pani niesamowitą mają kolorystykę! Ciepła, kobieca, przyjazna...
    Serdecznie Panią pozdrawiam!