Weranda literacka

"Słuchajcie siebie"

Ireneusz Gralik w "Słuchajcie siebie" na podstawie własnych doświadczeń i trudnych decyzji pokazuje, że własny rozwój jest w zasięgu każdej z nas

I co istotne to jest książka dla każdego. Dlaczego? Bo to książka o człowieku i odwadze. Świetna lektura dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej i mają odwagę bycia sobą.  Warto także przypomnieć sobie początki tworzenie się polskiej przedsiębiorczości w tzw. latach słusznie minionych. 

Rekomendujemy ""Słuchajcie siebie" autorstwa Ireneusza Gralika. Na stronach książki znajdziemy klucze do siebie, przeczytamy, jak zapanować nad swoimi destrukcyjnymi myślami, które nie pilnowane z założenia pragną nami zawładnąć i doprowadzić nas do ruiny.  Dowiemy się, że obwinianie siebie nie prowadzi do życia, z którego będziemy w pełni zadowolone i co trzeba uczynić, aby w pełni zaakceptować siebie, taka jaką się jest "tu i teraz". 

W końcu dajmy sobie szansę z uśmiechem i ciekawością ruszać każdego ranka w swój świat. Ten, jaki codziennie świadomie zaczniemy same tworzyć. Niczego nie osiąga się poprzez bezmyślnie korzystania z życia, ale poprzez rozmyślne stawianie czoła kolejnym wyzwaniom. Jesteś wolna i możesz odkryć swoje wewnętrzne możliwości.
 
Victor Frankl napisał:
My, którzy byliśmy w obozach koncentracyjnych, pamiętamy ludzi, którzy pocieszali swoich współwięźniów, dzielili się ostatnim kęsem chleba. Być może było ich niewielu, ale stanowią dowód na to, że można człowieka obrabować ze wszystkiego, oprócz jednego - nie można mu zabrać wolności - wolności wyboru postawy, niezależnie od okoliczności, wolności wyboru ścieżki, którą będzie szedł.

Warto przeczytać wywiad z autorem "Słuchajcie siebie" https://www.kobieta50plus.pl/pl/rynek-50-plus/wywiad-ireneusz-gralik
 
Ireneusz Gralik jest autorem opowiadań i powieści, inspiratorem rozwoju osobistego. Poza „Słuchajcie siebie" napisał m.in. „Inspirujące opowiadania”, "Braci" oraz „Jabłka i kwiaty”. Wieloletni ekspert w zakresie budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z ludźmi. Zawsze optymista. Namawia do pilnowania własnych myśli i nieunikania rozmów zwłaszcza tych, które wydają się „trudne”. Jest zdania, że każda rozmowa rozwija, trudniejsza jeszcze bardziej.

Jego motto brzmi: „W zdrowym ciele zdrowa myśl". Przyszedł czas na ODWAGĘ!
Książki Irka Gralika można kupić przez stronę www.gralik.pl

Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz i bądź motorem nowej dyskusji. Zachęcamy do tego.